соціалістичний тупічок.

Sleepwalker ° 25.05.2011 в 11:39

не знаю, чи багато хто з вас слідкує за новинами від нашого північного сусіда Білорусі. напевно небагато кого зацікавить цей матеріал. але те, що там відбувається тхне гіперінфляцією і дефолтом. власне, настав той час, про який попереджали ще років 10 тому.

відсутність валюти на обмін (навіть українська гривня зникла з обмінників), "стрибаючий" курс кожного дня, дефіцит практично будь-яких товарів, стримко зростаючі ціни на пальне... такі реалії сьогодення у наших сябрів. найголовніше те, що влада практично мовчить, а якщо щось і каже, то бреше. сам Бацька ніяк ситуацію не коментує, ба більше того "втік" до Казахстану. важко вгадати чим це закінчиться. але почуття гумору де-яким людям ніколи не відмовляє і навіть в такій важкій ситуйовині вони можуть смалити. ось приклади білоруської народної творчості:

Самая мелкая денежная купюра в Республике Беларусь - 10 рублей. Геометрический размер этой купюры 6см на 11см. Соответственно площадь данной купюры 0,06 Х 0,11 = 0,0066 метров квадратных. Стандартная трубка обоев имеет размеры 10,5 Х 0,5 метра Площадь стандартной трубки обоев: 10,5 Х 0,5 = 5,25 метра квадратного.

Следовательно в площади одной трубки обоев содержится: 5,25 / 0,0066 = 795,(45) купюр номиналом 10 рублей. То есть на сумму 7955 рублей = 7960 рублей с учетом округления. Курс доллара 8000 рублей за 1 доллар США (последние реальные торги на межбанке), а значит, клеить стены белорусскими деньгами получается из расчета: 1$ за рулон, что очень недорого.

Если же вы хотите комнату в теплых тонах, вам понадобятся купюры 20 рублей - они больше по размеру 15 Х 6,8 см = 0,01 метра квадратного. Таких купюр надо 5,25 / 0,01 = 525 штук, что в сумме дает 10500 рублей =1.27$ за условный рулон. Таким образом видно, что, благодарю мудрому правлению А.Г. Лукашенко, белорусы имеют красивые, оригинальные, очень долговечные и недорогие обои! *********************************************************************

"Продам страну, недорого, не битая не крашеная, один владелец. Конституция заменена, символика тоже. Инструкция по эксплуатации на русском. БТ-магнитола с функциями ОНТ, СТВ И ЛАД Цена 6,5 млрд.$ торг. Можно в рассрочку. +37529***** Саша.

ну що, гаспада захісники соціалістичного типу керованої економіки - які ще плюси ви тепер знайдете заради прославлення білоруського образу життя?

{ 27 Коментарів: }

10 заповедів руського в Україні.)

Sleepwalker ° 15.05.2011 в 12:10

не можу це не перекопіпастити!))

Читать дальше...

{ 35 Коментарів: }

професія - провокатор.

Sleepwalker ° 10.05.2011 в 11:42

в переліку професій напевно її не зазначено, але такі люди є. добре, назвемо це покликанням.

цьогорічний день перемоги став дуже знаковим днем. і пахло сьогодні не "перемогою", а радше тхнуло поразкою. найбільше в цьому плані відзначився Львів. купи відео і фото того, що там відбувалося сьогодні, можна знайти в інтернеті. але висновки робляться різні, здебільшого хибні. а насправді це все пояснюється банально: провокація. хто ж ці "герої"? насправді їх двоє.

провокатор №1 - Президент. так званий гарант виступив найголовнішим провокатором. за ініціативи партії, що він очолює, ВР був прийянтий закон, де приписувалось вивішувати радянський "прапор перемоги" поруч із державним прапором в день святкування дня перемоги. закон від самого початку був написаний недолуго із протиріччями щодо Конституції України. ВР закон все одно прийняла, чим збурила більшість країни на сварки і сутички "за і проти". ключовий момент: Янукович закон так і не підписав! результат: прірва між однією частиною країни і другою поглибилась, а Янукович, каґбе і правий - закон таки суперечив Конституції і підписувати його було б ідіотизмом як не крути.

провокатор №2 - партія "Родіна" одеського розливу, ГО "Русскоє Єдінство", разом із сумнівними пропосійськими організаціями з кримською пропискою. це вони збирали і відправляли людей не до Дніпропетровська, не до Києва, а саме до Львова. чому? на вечір 9 травня відповідь більш ніж очевидна. цікаво прочитати думки з цього приводу відвідувчів одного кримського форума - ось тут: http://forum.sevastopol.info/viewtopic.php?f=11&t=348634 "Марш победы во Львове 2011" . багато речей стають зрозумілі- хто туди поїхав і хто їх просто морально підтримує. я розумію, що ВО Свобода - це не інститут шляхетних дівчат і там теж вистачає полудурків. але провокатори знали куди вони їдуть і знали, хто буде їх там зустрічати. тому 100% лежить лише на цих провокаторах.

провокаторам я хотів би дещо стакази. провокатору №1 теж хотів би, але до нього просто не дійде по багатьом причинам. а от № другому сказав би таке. можна по-різному відноситись до цього свята (у мене ставлення до цього теж дуже далеке від канонічного). ви, мерзотники і злочинці, прикрились шляхетним наміром "подарувати ветеранам Львова свято", а як результат відібрали у тих ветеранів свято, перетворив його на пекло. ви прикрились ветеранами, трясця вам, щоб поглибити розкол нашої держави. зпаскудили найзаполітизованіше, але в одночас більш-менш мирне свято. для нас, молодих, це лише сварка з опонентами, а для тих ветеранів це справді святе. може вони і помиляються в своїх переконаннях, але вони в це щиро вірять і вони пройшли це пекло. тепер кожне 9 травня для них буде пеклом, завдяки вам.

все вищенаписане є суто ІМХО автора.

{ 56 Коментарів: }

9 травня. в пошуках святкового піднесення.

Sleepwalker ° 08.05.2011 в 18:05

чудова тут започаткувалась традиція - розказувати про своїх предків, що брали участь у другій світовій війні. ще більше тішить, що не всі обмежуються лише спогадами про предків, але й намагаються дати оцінку тим подіям. а давати є що - не все настільки однозначно, як колись нас навчали в школі, або як навіть зараз, наша рідна влада ставиться до тих подій.

я теж не обмежусь лише оповіддю про дідів. власне, це буде найменша частина мого поста. а що я можу написати, коли дідів у мене було два, в бойових діях брав участь один, а знав я - жодного. отже, один дід жив у глибокому тилу, і працював на заводі по дві зміни, як це переважно робили всі, хто був в тилу. другий дід - киянин, не міг залишатись осторонь, тому воював всю війну. даних про нього небагато - фото з фронту, кілька нагород і розповіді бабусі, які я поки що пам"ятаю з дитинства. дід - Микола Гур"янович, був стрілком на літакові-винищувачі. найбільше відзначився коли брали Кеніґсберґ. війну закінчив на території Німеччини, щоправда, не встиг дійти до Берліна. після війни служив до 1948 року в Німеччині. після повернення до Києва жив щасливо, поки раптом не загинув у 1954. йому було лиш 29 років... от, власне, і вся історія.

а тепер щодо мого бачення тих подій і дати 9 травня, яке вважається святом. більш за все мене зараз обурює офіційна точка зору. мені трошки незрозуміло, чому, наприклад, замість того, щоб об"єднувати країну, за "допомогою" цих свят її намагаються посварити. влада виправдовується: мовляв, ми шануємо ветеранів, їм приємно бачити символи тієї країни. хоча, ветеранові було б приємніше отримувати гідну пенсію і медичне забезпечення. але чомусь на це мільйонів не вистачає. на відміну від виготовлення прапорів. і воно зрозумло - ветеран за свою підвищену пенсію нікому відкатів давати не буде.на ветеранові не заробиш - хіба що витратиш. будь-яка розумна людина зрозуміє, що нинішня влада, не дивлячись на те, що вона вже 20 років розбещена капіталістичними побрякеньками різного ґатунку і вартості, все одно залишається "совковою". совковою в тому розумінні, що, як і колись в ті часи, так і зараз, думає про символи, забуваючи про потреби людей. навіть якщо ті потреби не такі вже й великі, адже наші пенсіонери багато не вимагають.

ще один момент, який мене ставить в тупік: чому дата початку війни у нас і досі вважається червень 41-го? чому не вересень 39-го? чому третина нашої країни вважається історично "загубленою"? це неймовірна, безґлузда історична помилка, причина якої в тій совковій свідомості. ця всідомість дозволяє вузколобо бачити ті події тільки так, як кажуть з Москви, знову ж таки офіційно забуваючи власну історію! і це навіть після того, як Путін офіційно, прилюдно сказав, що війну було б виграно і без України! після подбних спогадів самих ветеранів (див. посилання) http://ukrgazeta.plus.org.ua/print.php?ida=545  але добре, що люди пам"ятають і знають історію, є ще ті, хто самі можуть розказати, тому не все так вже й погано.

не бачу приводу для завтрашнього святкування. українці в цій війні програли двічі. перший раз, коли 8 мільойнів полягли під час війни, а другий, коли ця війна скінчилась, тоталітаризм остаточно закріпився на нашій території, не залишаючи ніякої надії на звільнення. то що ж тоді святкувати?

{ 10 Коментарів: }

троха цианіду для повного щастя)

Sleepwalker ° 06.05.2011 в 22:19

щось всі такі серйозні стали... Читать дальше...

{ 76 Коментарів: }

Великдень, шановне товариство!

Sleepwalker ° 24.04.2011 в 23:03

з ранку мав не такий святковий настрій, як зазвичай*, і про привітальний пост навіть не думав **. тим не менш Великдень входить до трійки свят, які на мою думку мають найбільший в житті сенс, разом із Різдвом і Днем Незалежності. пізніше я поїхав до мами ( бо це перший Великдень, який святкую без батька), там був обід - все як треба і з домашньої hand made паскою, і з узваром плюс багато інших різних наїдків. і не знаю - чи то на мене так їжа вплинула, чи просто присутність рідних людей, але настрій значно поліпшився. отже, це все я до того, що не зможу без традиційного вітального поста всім своїм друзям. мої найщиріші вітання зі святом Христового Воскресіння!!!

як символічний дарунок - добірка патріотичних раритетних українських листівок, присвячених святу.

*чому - читай поперелній пост

** однак це не означає, що я не хотів тебе привітати, #username#

{ 21 Коментарів: }

friday-night-sunflower-seed-farewell blues.

Sleepwalker ° 23.04.2011 в 20:28

...baby you don't know,

you don't know my mind,

when you see me laughing,

laughing just to keep from crying...

за один день побачив два вокзали - залізничний і автобусний. видовище незабутнє - здається, що з Києва виїхало більше людей, ніж залишилось. в усьому винні купа приїжжих і наближаючийся Великдень, що змушує отих приїжжих розїжжатися по своїх малих батьківщинах. то було жахливе, майже армаґґедонне видовище. опинивших серед них мимоволі починаєш питати себе: "а чому я залишаюсь? чому не штовхаюсь в чергах і не товкчу писок водіям, у яких не вистачає місця для мене до Нововолинська/Трускавця/Ворохти/Херсона?... " а, ну так - я ж тутешній!

і ще, не залишало враження, що ти сьогодні так і не поїдеш. забагато було несподіваних перешкод. але я не можу перебороти вродженне відчуття відповідальності і наступивши на свою горлянку, аби не нашкодити тобі, відпустив.

сам не помітив, як став лузати насіння, хоч не особливо його люблю. пробач, Дієґо - завтра куплю тобі ще...

от сьогодні якраз той випадок, коли ніяка музика не заходить настільки добре, як новий альбом Хью Лорі! те що треба! згадалося старе - реп, це коли поганій людині добре, а блюз - коли хорошій погано.

{ 26 Коментарів: }

особливості національного маркетинґу (warning: дофіґа ненормативної лексики.)

Sleepwalker ° 13.04.2011 в 15:41

я не претендую на звання моралфаґа. ні в якому сенсі. але цікаво почути (прочитати) думку інших з приводу рекламної кампанії тм Siсo - виробника презервативів.

рекламний серіал під простим, але промовистим гаслом "я - гондон" складається з кількох роликів, прям таки скажу недитячого змісту і тим паче хронометражу. от до прикладу:

після цього я дуже занепокоєний майбутнім російських колег-маркетологів. ця кампанія фактично значно звужує цільову аудиторію бренду, хоча презервативами, наскільки мені відомо, користуються не лише відморозки з "району", для кого подібний сленґ - норма. але це ще квіточки, у порівнянні от з цим роликом тієї ж тм.

і він "уже ідьот". хоча, може все в нормі, а я просто не враховую особливості менталітету?

{ 5 Коментарів: }

цианід і щастя again!)

Sleepwalker ° 12.04.2011 в 00:54

десь рік тому я почав постити ці комікси на ХБ. після того була дооовга перерва, але тепер, на численні прохання, я знов починаю викладати в своєму блозі ці цинічні, але веселі коміцкі від Еxplosm в адаптації by Sleepwalker.

коментуйте які сподобались, а які ні. поїхали:

    

{ 12 Коментарів: }

еґґ-арт.

Sleepwalker ° 10.04.2011 в 23:06

щоб ніхто не подумав, що тут коїться якесь алкогольно-наркоманське неподобство. щоб так дуріти, ми сторонніх засобів не потребуємо.))

а яйці можна не лише використовувати за призначенням, але й зробити з них отаку копію нашої родини)

ось він наш - еґґ-арт:

ідея: MarLena арт-виконання: Sleepwalker, MarLena камера:MarLena, Sleepwalker

{ 2956 Коментарів: }

письменник і його поезія.

Sleepwalker ° 08.04.2011 в 02:03

юрко іздрик

{ 13 Коментарів: }

рукописне.

Sleepwalker ° 03.04.2011 в 13:55

мені ліньки щось писати

{ 37 Коментарів: }

ґутен морґен (с)

Sleepwalker ° 30.03.2011 в 10:21

ранок сьогодні був справді раннім.

а Дніпро - аж занадто дніпровським чарівним.

all the best і вдалого дня!

{ 12 Коментарів: }

дві аудіо бомби.

Sleepwalker ° 26.03.2011 в 18:09

пара минулих музичних тижнів були підірвані двома потужними вибухівками в багатотротиловому еквіваленті. вибухівки ці були різними. перша, на ім"я iamx - бомба вповільненої дії. ретельно зібрана, старанно закладена із встановленим таймером на певний час. друга - Within' Temptation - більше нагадує пехотну міну. ідеш собі, думаєш про своє і вже за мить твій організм розпадається на маленькі кавалки) а якщо конкретно і без витребеньок, то просто хотів поділитися враженнями від двох свіжих релізів.

четвертий альбом Кріса Корнера - потужна, емоційна, насичена і дуже сексуальна музика. сексуальна не в сенсі чогось прекрасного, а радше дуже порочного, потаємного, про що вголос не розказують. єдиний мінус полягає в тому, що саунд альбому нагадує попередній альбом і в майбутньому хотілося б почути щось новеньке.

відео на новий сінґл ghosts of utopia і пара вже заслуханих нових пісень:

друге - зовсім з іншої опери:

лише вчора виданий новенький альбом within' temptation - the unforgiven.і точно, боюся, що старі фани гурту не простять їм подібні експерименти. альбом абсолютно нетиповий від обкладинки і до музичного оформлення - ніякого симфо-металу, лишився хіба що сам метал, чи просто хард. але мені альбом від першої до останньої пісні пішов на "ура". причому - з першого ж прослуховування.

відео на перший сінґл faster і пара найулюбленіших пісень:

PS - ок, поправочка - в прев"ю відео показує, а в опублікованому дописі - дзуськи! ну, це ХБ і нічого з цим не поробиш.

повна версія посту із рухомими карцінками - http://www.khutor.net/blog/219.html

{ 19 Коментарів: }

примара свобода.

Sleepwalker ° 25.03.2011 в 13:56

багатьом відомо, що втрата найближчих родичів - це ні з чим незрівнянне емоційне випробування. але опісля, як правило, на це все нашаровується безліч юридично-майнових питань, які пересічній людині спочатку годі осягнути своїм розумом. воїстину, держава робить все можливе, щоб перетворити цю процедуру на справжні тортури.

почавши цей процес, я намагаюсь не втратити свій здоровий ґлузд і підійти до цього з притоманним мені добрим гумором, що ґрунтується на де-якому життєвому досвіді. не те, щоб я раніше цим займався, але питання, що мають стосунок до державних установ вже доводилось вирішувати декілька разів. але зараз в черговий раз доводиться дивуватися недолугості нашої системи ЖКГ. довідка на довідку, дозволи і юридичне обґрунтування кожного другого папірця - це все настільки заплутано, відбирає до біса багато часу і мого, як клієнта, і багатьох спеціалістів, що обробляють багато інформації.

але аналізуючи, навіть я, не спеціаліст у цих ґалузях, намагаюсь зрозуміти, як можна було б розплутати все це павутиння між кількома державними установами, кожне з яких видає або підтведжує десятки папірців. і рішення приходить буквальне через годину. приходить разом із розумінням, що на державному рівні ми все ще знаходимось у стані "глибокого совка" - глибока темна дупа. я б цю дупу поставив поміж дупи медичного обслуговування і дупи системи освіти.

але на відміну від першого і третього, систему ЖКГ змінити незрівнянно легше, запровадивши елементарну елекронну базу, де всі данні щберігались би на одному сервері і всі спеціалісти, чи установи, дотичні до цього, мали б доступ до неї. але що про це говорити - за 20 років Незалежності жодній владі не спадало на думку змінити хоч щось. і це навіть зрозуміло. не дивлячись на те, що тоталітаризму вже нема, держава не хоче остаточно звільнити своїх громадян. адже якою б вільної людина не відчувала себе в повсякденному житті, в державних установах, як ніде кожен може відчути себе кріпаком, залежним від системи. це така собі скляна стіна, об яку розбиваються усі уявлення про власну самостійність і свободу. коли розумієш, що абсолютна свобода - утопія.

{ 35 Коментарів: }

let him sing!)

Sleepwalker ° 24.03.2011 в 00:54

Хью Лорі, знаний тепер майже на увесь світ завдяки виконанню ролі доктора Ґреґорі Хауза у однойменному серіалі, сьогодні розповсюдив шикарну новину - він випускає свій перший альбом!

для тих, хто давно слідкує за його творчістю, вже давно були відомі нахили Лорі до музики. він справді має непоганий голос і вправно грає на піаніні і гітарі. вже більше 2-х років тому я навіть написав пост, присвячений музичній стороні його творчості - http://resurrectionist.hiblogger.net/257175.html  пост, доречі, постійно тримається на першому місці за переглядами)))

офіційно альбом вийде в продаж 9 травня. жанр - Нью-Орлеанський блюз. музика досить специфічна, але той, хто запропонував Лорі записати альбом - геній. бо наразі я впевнений, що він буде розпроданий несподівано високими накладами. а я напевно, як завжди - скачаю)))

відео - прев"ю альбому "Let Them Talk"

http://www.youtube.com/watch?v=gI7_sXFN6t0

{ 8 Коментарів: }

лист щастя.(важливо!)

Sleepwalker ° 23.03.2011 в 12:03

Всем водителям! Отличная идея как бороться с ценами на бензин!

Цены на топливо стремительно растут, еще немного и мы увидим 13-15 грн за литр, а может быть и больше. В Европе водители пытались бороться с ценами акцией "Не покупай топливо один день", которая прошла несколько месяцев назад. Производители топлива лишь посмеялись над этим, понимая, что долго продолжаться это не может: последствия для автовладельцев окажутся более пагубные, чем для них. Но на основе этой акции возникла идея новой, куда-более эффективной! Когда цены продолжают расти с такой удручающей стабильностью - мы должны принимать меры!

Чтобы сделать это без каких-либо неудобств для себя, возникла такая идея: В течение двух месяцев НЕ ПОКУПАЕМ БЕНЗИН и ДИЗЕЛЬНОЕ ТОПЛИВО на 4-х крупнейших заправках нашего региона: ОККО , WOG, ТНК, Лукойл (г. Киев). Если топливо не будут покупать долгий период - продавец будет вынужден снижать цены. Когда они снизят цены - другие продавцы будут вынуждены сделать то же самое! Но для достижения эффекта, нам нужно, чтобы эти две компании лишились действительно тысяч клиентов. Несмотря на кажущуюся сложность, этого довольно легко достичь! Читайте дальше, чтобы узнать, что необходимо сделать!

Отправьте это сообщения 30 своим знакомым! Если каждый из них перешлёт его хотя б следующим десяти (30 х 10 = 300) и так далее то уже на 6-м кругу это сообщение достигнет 3 млн людей. Просто пересылайте это сообщение и люди перестанут покупать топливо на ОККО , WOG, ТНК, Лукойл. Пусть сетевой маркетинг наконец-то заработает на пользу всем!

{ 50 Коментарів: }

талант тримати інтригу.

Sleepwalker ° 20.03.2011 в 08:21

з часом детективний жанр сам себе переріс і ще років 20 тому здавалось, що раще за Конан Дойла, Аґату Крісті, або пізніших Рекса Стаута із Чейзом вже не напишеш - хіба що вдало скопіюєш. і от тлі таких вражень несподівано відкрив для себе Стіяа Ларсона із його нині всесвітньо відомою трилоґією Міленіум. доречі, відомим на весь світ він став лише після передчасної смерті у 2004 році. його трилогія на сьогоднішній день найпопулярніша серед тих, що скачують в електронному варіанті. саму книжку не читав, тому просто ділюсь враженнями від кіна Дівчина з татуюванням дракона по мотивах книжки "Чоловіки, що ненавидять жінок". дуже вдала екранізація із чудовими акторами Мікаелєм Нюквістом і Наомі Рапас. психологічна драма із елементами трілера і дуже інтригуючим сюжетом. а сюжет не лише інтригуючий, але й багатоплановий, розгалужений і одразу видно, що в першій частині закладаються підвалини для подальших частин. коротше кажучи - просто раджу подивитись. європейське кіно таки набагато цікавіше за голівудське. тим паче, що для нас воно не є таким близьким і відомим, як заокеанське. а дарма. пісі. у першої частини є ще два продовження, так що історія ще не закінчилася і show must go on.

{ 29 Коментарів: }

wish i could fly - післяконцертне)

Sleepwalker ° 10.03.2011 в 23:29

the time stood still the time was flying

i wonder why i'm not dying...

цими словами з пісні (яку вони так і не заграли) можна висловити мій загальний стан під час виступу легендарного гурту Roxette дві години тому у  київському МВЦ.

Читать дальше...

Музика: Roxette - Cry

{ 50 Коментарів: }

до роботи!

Sleepwalker ° 26.02.2011 в 20:33

так, пацани і дівчьонки, всі хутко бекапім свої бложикі, поки є така можливість.

а її може більше і не бути!!!

{ 43 Коментарів: }

а бодай вас грім побив!

Sleepwalker ° 23.02.2011 в 18:08

для початку безпосередньо сабж - одне з численних привітань від полузнайомих, малознайомих і хрінвжезгадаєшяких людей з тим днем, яке вважається святом, себто - з сьогоднішнім.

гражданский ты или военный,но со стволом рожден не зря!Сегодня праздник обалденный,День 23 февраля! Но ,если враг напасть надумал,вонзи в него по яйца дуло,ведь воевать так воевать! Когда почувствуешь Победу,захочешь "кончить" битву ты,кончай товарищ,но миньетом,чтоб дома не было войны!!!!

хочу урочисто послати таких "вітальників" до курвєної мами. і не тому, що хтось там не знав, чи забув, що особисто я не сприймаю цей день як свято, це було б надто еґоїстично. а тому, що ті, які святкують це свято - дарують подарунки колегам, коханим, друзям і те де, здебільшого не замислюються, що таке насправді свято "день захісника Вітчизни" - з чим воно має асоціюватись, які думки чи почуття викликає. подібні привітання, як то, що я вставив вище - це маразм, дурість, зневага і відсутність будь-якого сенсу і смаку - власне цього поступово позбавляються всі більш-менш важливі свята.

тому відповідь на привітання коротка і максимально зрозуміла: FUCK OFF!

{ 64 Коментарів: }

тві-тві-тві

Sleepwalker ° 21.02.2011 в 22:40

суну досліджувати Твітер. подивимось, скількі днів я там протримаюсь.)

http://twitter.com/sleepvvalker

{ 23 Коментарів: }

минулорічні новини.

Sleepwalker ° 21.02.2011 в 16:31

якби бойкот тривав на тиждень довше, думаю ТОП ХБ можна було б з легкістю перейменувати в АРХІВ ХБ.

{ 41 Коментарів: }

день всеперемагаючого ідіотизму.

Sleepwalker ° 14.02.2011 в 19:53

бодай ви весь рік були настільки закоханими, наскільки є дурними сьогодні.

(С) Я

{ 68 Коментарів: }

опельсиновий день!)

Sleepwalker ° 11.02.2011 в 00:40

от за що я раптом полюбив 11 лютого, так це за то, що в донечки-опельсиночки День народження. сам факт народження ніфіґа не можу пригадати (напевно нажерся в той день звісно від щастя).

але менше з тим дитина виросла дюже розумна, з характером і чарівною красою! батьківське серце тішиться неймовірно)

Інесско, бажаю тобі здійснення найбільшої твоєї мрії. в той спосіб, який ти сама для себе хочеш. а для досягнення цієї мрії тобі знадобляться здоров"я, розум, терпіння і кохання - оцього всього ґамузом я тобі і бажаю)))

{ 29 Коментарів: }