Sleepwalker ° 29.09.2010 в 22:32


кулінарні тортури.


зазвичай люди радіють з приємностей і потерпають від негараздів - перебувають на такий гойдалці, то вверх то вниз. і це нормально, бо такий є хід життя - він для всіх. тому я однаково не вірю, коли кажуть "я абсолютно щасливий"  або " життя - суцільне лайно".

про життя з теґом "щасливий" я писав в попередньому пості. а от зараз я трошки додам дьогтю і напишу про інший бік штибу "life sucks". але одразу попереджаю - тортури, які повторюються кожного вечора, на перший погляд можуть здатись не такими жахливими, якими я їх відчуваю. власне, хто сказав, що для того, щоб людина відчула дискомфорт, їй обов"язково треба залити сала за шкіру?

отже, я живу в досить дивній квартирі. в квартирі з дивною витяжкою. кожного вечора народ збирається по квартирах і починає готувати вечерю. витяжка, сама назва якої чітко і зрозуміло окреслює її практичне призначення, насправді не витягує, а втягує. не знаю, може в когось така сама проблема і витяжка теж втягує, можливо якийсь сморід. в мене вона втягує запахи готової домашньої їжі!

я вже відчуваю здивування того, хто це читає, але повірте - це не так вже й приємно. нема нічого хорошого кожного вечора вдихати запах смаженого м"яса, або риби, з картопелькою або рисом... все було б нічого, але сусіди в мене підібрались такі, що готувати вміють! і от сиджу я, жую бутер, запиваючи банальним чаєм і вдихаю смачнючі запахи. і так майже кожного вечора!

я вмію готувати ,але не маю натхнення і сенсу робити це самому. вже не до чекаюсь, коли ми знов будемо смажити картопляники, робити салати і нарешті знайдемо час для приготування чого сь м"ясного.

і обов"язково борщ з пампушками!)))Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 72
Ну насправді, посмажити рибу чи приготувати плов, не так складно
та я в курсі))))
То встав вентилятор у витяжку
щоб втягував разом з їжею?)))))))
тоді вже краще пилосос!))))
Кулинарные запахи от соседей... У меня такое частенько, а запах мне ооочень не нравится, вот думаю, что они там жарят?
от я ж кажу - мені не пощастило ще в тому, що мої готувати ВМІЮТЬ!!!
меняемся соседями)))
бедненький...как жеж ты вот это так? ну не знаю...Глейдом брызкай...
доречі!...
о, в мене вдома та сама фігня...але це рідко дається взнаки, бо мама дуже смачно готує)))
тобі легше))) а мені крім мене самого нема кому...
згодна, легше...вдома смачним більше в квартирі пахне, а в гуртожитку і так гидотою вічно пахне, що свої бутерброди з чаєм делікатесом здаються))))) навіть не знаю, що тобі порадити...адже для себе щось робити, наприклад готувати смачно, завжди важче, ніж для когось)))))
Якби вона ще їжу від сусідів передавала))))
я був би найщасливішим в світі
Готувати б не доводилося))))
бідняга )))
ти вже смачно повечеряв? можеш сміятись да
до речі, на диво сьогодні на вечерю вдома не було що їсти, тому я сам голодний, останіій раз їв нормально у 3 ((
Рекомендовал эту запись

у мене МАЙЖЕ та сама фігня (дома). витяжку втягує запахи, але сусіди ніц не вміють готувати! то пересмажена риба, то пересмажений часник... і вона (витяжка) у ванній! то ми її скотчем заклеїли)

нема щастя в цьому житті - і добре готують погано, і погано готують - теж хєрово...
всьо у скотч! скотч - наше всьо!
мужайся!!
та намагаюсь!
Рекомендував цей запис

вытяжка кагбэ намекае :)

каґбе зрозуміло)))намікає, що її треба забити, заклеїти і те де))))
Эх... вот повезло тебе с соседями, а у меня готовят всякую гадость, запах ужасный! И закрываешь все, что закрывается, лишь бы не вдыхать эти "ароматы")
може тобі почати палити гуму в хаті?сусідам буде непереливки))))) ну або тобі))))))
Аннушка...ти чудо!
Ну, а що? Хай потім про тебе сусідка в блозі пише: «От в мене сусід суровий мужчина! Я там котлети смажу! А він не любить всі ці витребеньки на вечерю і смаже гуму!»….
бідака! тримайся!!
та вже не перший рік тримаюсь, доню
закрий витяжку картоном))) і відкривай лиш коли куриш))
Мож витяжка забита? Можливо слід просунути кусок гнучкого дроту у димовідвід (чи шо там у тебе). Можливо якась кішка туди потрапила, залізла, аби погрітись і задихнулась. А запах? Можна сплутати
Рекомендував цей запис

Ти ж моє біднятко.... От добре у мене - ні сусідів, ні витяжки)))) А все решта буде зовсім скоро! І до борщу варенички зробимо...*)

тобто твоїх сусідів дратувати запахами не вийде...)))))
та в мене і сусідка така добряча, що дратувати її ніц не хочеться)))
мда, цікаво, а мої сусіди з моєї перманентно ванільно-корицевої чи грибочно-м’ясно-приправної кухні теж щось таке втягують?)) в мене ж витяжки нема, мені походу простіше) тримайся! ну, або попроси ділитись як пруф, що запах відповідає смаку, а то раптом в них такі ароматизатори з запахами борщів, супів і тд..оце в мене, блін, фантазія розгулялась)) пс. он чим зараз молодь наодинці займається..готує..Макарєвічі з Ургантами блін
моя витяжка з витягуванням запахів справляється. натомість в вигляді чудернацького бонусу вона втягує ще й звуки. вранці сидячи на табуреті і посьорбуючи чай чути як сусіди жують салат, не кажучи вже про розмови.
треба десь нарити книжку "сто простих рецептів",щоб ти перестав собі гастрит заробляти)
Рекомендовал эту запись

)

дякую!)

Заведи собі якусь тьотю, шоб смажила і варила)Ашо)

Заведи собі якусь тьотю

звучить заманчіво))))))))))

А шо, самый дельный совет)
Рекомендовал эту запись

)

дякую) таке життя...
я терпеть не могу запах жареного или какого-то борща в квартире. мне становится тоскливо
Представляєш,в мене схожа проблема,але вона повязана з направильним функцыонуванням витяжки в ванній і ті люди гидотно готують)))Так що радій, що в тебе так як є!
Представляєш,в мене схожа проблема,але вона повязана з неправильним функціонуванням витяжки в ванній і ті люди гидотно готують)))Так що радій, що в тебе так як є!
Рекомендовал эту запись

Представляєш,в мене схожа проблема,але вона повязана з неправильним функціонуванням витяжки в ванній і ті люди гидотно готують)))Так що радій, що в тебе так як є!

Представляєш,в мене схожа проблема,але вона повязана з неправильним функціонуванням витяжки в ванній і ті люди гидотно готують)))Так що радій, що в тебе так як є!