Sleepwalker ° 23.02.2013 в 01:00


кохання, що випестило звіра


після "Реконструкції" я свідомо підсів на роботи режисера Крістофера Бое хоча з самого початку розумів, що усі подальші фільми будуть порівнюватись з Реконструкцією і порівняння завжди буде на користь неї (бо вона неповторна). але це жодним чином не означатиме, що решта фільмів не варті уваги. 

фільм "Звір" (Beast), остання на сьогоднішній день робота Бое (2011), традиційно для нього присвячена коханню у формі трикутника. але шокуючим для глядача стане той момент, коли він побачить, що через шалене кохання людина може перетворитися на звіра не лише у метафоричному сенсі, але й фізичному. концепцію фільму лаконічно і влучно означив сам Бое: "Моїм наміром було показати увесь діапазон емоцій від пристрасного кохання до огиди, який подружня пара може пройти лише за один день." і він показав. у свій фірмовий спосіб - не без містики. це "той незручний момент", коли фільм неможливо віднести ані до мелодрами, ані до хоррору, хоча він безумовно є і тим, і тим. 

Ніколас Бро вже давненько надокучив мені, адже знімається він дуже багато і в усьому підряд - від арт-хаусу до телевізійних кримінальних серіалів. до сьогодні я б не назвав його виразним, харизматичним актором. проте "Звір" повністю змінив моє ставлення і я нарешті збагнув чому Крістофер Бое знімає свого найліпшого друга Бро в усіх (!) своїх фільмах. а от Мар'яна Янкович, що виконує головну жіночу роль нічим особливим, окрім гарної фігури, не запам'яталась.

ну і ще я зрозумів, що знімати фільми буквально на 80 хвилин - це особливий режисерський фінт. неймовірна концентрація емоцій на кожну секунду перегляду - несвідомо продовжуєш перебувати під враженням ще досить тривалий час.

Мар'яна Янкович та Ніколай Лі Каас
Ніколас Бро
Ніколас Бро та Крістофер Бое


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Бо.......які пики.......
  • (0/0)
велкам до реального світу.
  • (0/0)
Реальність страшніша. Але привабливіша.)))))) Питання звички.
що правда - то правда. усім не догодиш...))
  • (0/0)
А на ХБ є спільнота про кіно :) Навіть дві :)
  • (0/0)
тепер ти розумієш, чому я написав цей пост просто у свій блог... )
  • (0/0)

Ти як Буриданів віслюк не знав, в яку з двух спільнот запостити? )))

щиро вдячний за порівняння моєі скромноі персони із шановним і загальновідомим міфологічним персонажем, але... напевно ти таки правий. )
  • (0/0)
Вибач, якщо образив, але саме так я зрозумів твою завуальовану відповідь, хотів уточнити...
  • (0/0)
та які там можуть бути образи між інтеліґентними людьми?!)) просто адвно не користувався ХБ. я забув не те що які там є спільноти - навіть розучився смайли вставляти ))
  • (0/0)

Настав час згадувати ;)

І старожили ХБ з безперервним стажем завжди готові допомогти!

  • (0/0)