Sleepwalker ° 18.02.2013 в 01:07


про відсутність межі у мережі.


i am the eggman,
i am the walrus...
 
J. Lennon
 
 
у питанні що таке інтернет - добро, чи все таке зло, я радше схилюся до другого варіанту. що цікаво, я роблю висновок не по собі, а по інших. хоча не це цікаво.
 
цікаво спостерігати за тими, кого знаєш. за іхніми стінками, активністю у соціальних мережах, що ніяк не назвеш соціальною активністю. ба навіть більше - це соціальна бездіяльність, задзеркалля, іміджева брехня і ошуканство, де ніхто не є тим, ким є насправді.
 
малолітки постять про нещасливе, єдине і навіки кохання, яке ніколи не повториться і в це можно навіть повірити, бо статуси і цитати дуже переконливі і сповнені матюків. заміжні, з дітьми і напівготовою вечерею перепощують цитати "ванільного" змісту з повітряними кульками у формі сердечок, "няшними" котиками і добірками фото останніх колекцій лабутенів і діорів, яких, звісно, ніколи собі дозволити купити не зможуть, та й до пуховика із золотими ґудзиками не пасуватиме. та, що вже заручена і весілля от-от відбудеться, все ще не може відмовитись від підлітковоі брутальності і в захваті від цитування феміністичних гасел, штибу "всі чоловіки казли", або "мєня трудно найті, легко потерять і нєвозможно забить"...
 
біологічно ще досить молоді і потенційно активні, але  рано одружені, загрузлі у сімейних обов'язках і програмах телепередач чоловіки постять про круті тачки, меми на кшталт "помніш как ето било - жми лайк", і всі майже поголовно члени Клубу Брутальних Мужчин, хоча єдина наявна брутальність у браку волосся на голові і у триденній щетині на бороді. молоді гіпстери, що прагнуть виглядати не лише модними, але й освіченими і начитаними завалюють стінки цитатами "вумних" книжок і за безумною кількістю таких цитат з відповідних спільнот "какую кніжку прочитать?" або "цітати нє подвласниє врємєні" стає зрозуміло, що самих книжок ніхто не читав. ну а навіщо, якщо ось тобі вже зробили витяги найцікавішого і "вартісного".   тому ніколи не скажеш на перший погляд хто насправді оця людина, сторінку якоі ти переглядаєш.
 
 і єдині, хто більш-менш щиро і розкуто спілкуються і постять - це одинаки, яким майже нема чого приховувати, нема перед ким звітувати, адже бажану брутальність, або ніжність, або гарний вигляд, або хобі вони можуть знайти в реалі - ім ніхто не заважає. а можуть і не знайти. можуть і не бажати. що захочуть - то й зможуть.
 
інтернет - це все таки "конкретне попадалово". в ньому нема вимикача дурної, шкідливої і тупої інформації. все це - анлімітед, но контрол, а тому в мережі межа між (майже скоромовка :-)) користю  і шкодою така ж непомітна, як у житті між добром і злом. і взагалі - хто сказав, що існує якась межа?


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 100
Интернет - это безоговорочное благо. Я так считаю. Ибо доступ к "вредной" информации есть и вне всемирной сети. А вот в случае с полезной информацией, расстояние от неё до меня явно сократилось. Да и вообще. Я согласна, что замещение реальной жизни нереальной - это не очень хорошо. Но проблема в том, что не дай домохожяйке запостить туфли от Диор, она будет сидеть дома и заниматься само-, муже-, дето-едством. Так что пусть лучше живут "симпатичными" выдуманными жизнями, чем унылыми реальными. ПС Раньше кстати по такой же причине бабам книги читать запрещали, чтоб не "придумывали себе там".
легкість, з якою можна знайти все в інтернеті не іде на користь, розбещує. і оця легкість якраз і є злом. я сам використовую інет для корисного, але як подумаю, скільки витрачаю часу на всяку фігню....
да, интернет - благо, но соц сеть - херня!
тоже не соглашусь. исходя из вашей логики шоколад тоже зло, потому что на нём сидит 60% женщин, они от него толстеют и бросить не могут. или вот нож - это вообще ужас. я ж могу пойти и убиться им. в этой жизни абсолютно всё имеет две стороны и приносит вред или пользу. всё зависит от того, в чьих руках оно сейчас. это всего лишь инструмент. как его использовать решает каждый сам
Рекомендовал эту запись

біологічно ще досить молоді і потенційно активні, але рано одружені, загрузлі у сімейних обов'язках і програмах телепередач чоловіки постять про круті тачки, меми на кшталт "помніш как ето било - жми лайк", і всі майже поголовно члени Клубу Брутальних Мужчин, хоча єдина наявна брутальність у браку волосся на голові і у триденній щетині на бороді.

Те, що для тебе безглуздя, для іншого - спосіб відволіктися, вирішити свої проблеми, знайти свою інформацію... Все залежить від точки зору
ти помітив, я на початку написав - "спостерігати за тими, кого знаєш" )) я знаю, про кого пишу)
зачасту, як би по-філософському і відірваному це не звучало, ми про себе знаємо менше, ніж вважаємо. По людях ми судимо їх вчинках і словах, підставляючи відомі кліше під їх сутність, нівелюючи відмінності і мінімальні індивідуальні риси. Тому й помічаємо те, що хочемо помічати, а не те, що людина хоче цим сказати. Усіх ти знати навряд чи можеш
//знайти свою інформацію// -порноресурсы например, н-да?!
порноресурси не треба шукать. вони і так всюди
та чего "іміджева брехня та ошуканство"? может наоборот, человек как раз показівает себя во всей красе))
если я сфотографируюсь голым и поставлю изображение на авку, как "окружающая среда" на это отреагирует?! И проявлюсь ли я во все красе??
да, если раньше еще кто-то сомневался насчет твоего психического здоровья, то теперь все будут в этом уверенны. и на блогговку вряд ли потом позовут
хорошо сказано. у меня самой нет однозначного ответа. и знаю, как саму затягивает читать анекдоты, которые разные сообщества перетягивают друг у друга. но заметила и такую тенденцию, что, когда ты занят, у тебя нет времени на всякую фигню, и иногда сложно найти его, чтобы хотя бы перекинуться парой слов с друзьями в чате контакта и поделиться с ними, что происходит с тобой. за это я благодарна инету и соц сетям в частности.
але ж іноді треба робити над собою зусилля, щоб кинути постити анекдоти чи котиків і іти курва працювати! :-))
подбирать бутылки по мусоркам в смысле?
Рекомендував цей запис
дякую.

Відсутність межі можлива в усьому. Хтось не має межі у їжі, хтось у спиртному, хтось у фізичних навантаженнях, хтось у комп.іграх... Самодисципліна нищить будь яке з цих неподобств. Треба виховувати себе, вдосконалювати.

А стосовно інформації - усю її треба фільтрувати. З відки б вона не поступала вона потребує розумної фільтрації. Чи то вам висловлює свою думку близький знайомий, чи то ви дивитесь/читаєте новини, чи то книку перечитуєте. Важливо навчитися відокремлювати мух від котлет.

Межу ми встановлюємо самі. Тобто, хтось її встановлює для себе, а хтосі ні.

коли раніше ішов в бібліотеку і брав фізичні книжки, вірогідність того, що ти візьмеш непотрібне, або відверто шкідливе дорівнювала...ну дуже мало. тому що це все потребувало часу, фізичних зусиль. тепер сидиш і клацаєш на кнопочку. гумор пізнаєш по тупих анекдотах і мемах, а книжки "читаєш" у вигляді цитат...
Ми йдемо у ногу з часом. А в кожному часі шляхи пізнання систематизуються по різному, треба підлаштуватися.

Ну, тут - як у їжі. Хтось жере картоплю фрі з макдаку, а хтось ретельно підбирає продукти в магазині. І, до речі, вичитаний в інтернеті рецепт нової страви подеколи стає мотивуючим фактором.

Так само і з книжками. Хтось їх читає тому, що хоче це робити (й інтернет йому допомагає - наприклад, френд поділився враженнями про цікаву книжку), а хтось і в доінтернетівську епоху цікавився хіба що останньою шпальтою газет (кросворди-анекдоти-дівка номера), а в книжках читав лише вступне слово критика, щоб отримаи свою трійку на уроці літератури.

Вот я хочу установить лимит на рекламу по интернету и телевидению, но не получается. Вопрос: ШО делать?!

Игнорь рекламу у себя в голове.

Мы на время рекламы по ТВ вырубаем звук и занимаемся своими делами.

Інтернет - це просто чергова технологія, не добра і не погана за своєю суттю. Питання в тому, як нею користуватись. Власне, це стосується майже всього у житті :)

власне, цікаве питання : ЖИТТЯ - як ним користуватися? ))
Ну, по-перше, сказане вище життя не стосується, бо життя - не технологія людства ) А по-друге, власне, по суті запитання, - сенс життя шукали люди набагато розумніші за нас, і щось я нічого про їх рещультати не чув, можливо, окрім Будди. Так що наразі це питання відповіді не має...
Рекомендував цей запис
дякую
Все так и есть. Ни добавить, ни прибавить
почаще сидите в контакатх всяких и жругих "говносборищах", а денежки тем временем будут кап-кап-кап капать в кармашек Павлу Дурню!
голвоне не клікать по банерам! шоб ні капєйкі! )))
Все залежить від того ,що людіна хоче знайти в інтернеті.Псих з бензопилою теж зло,а лісоруб з тим самим інструментом-добро.
сидячи в інтернеті людина наносить шкоду в першу чергу собі. бензопила - це в же з іншоі опери. це вже ман'ячєство і членоврєдітєльство )
Це аллегорiя

Увесь мій підготовлений потік слів ти перебив оцим передостаннім абзацом: "і єдині, хто більш-менш щиро і розкуто спілкуються і постять - це одинаки, яким майже нема чого приховувати, нема перед ким звітувати, адже бажану брутальність, або ніжність, або гарний вигляд, або хобі вони можуть знайти в реалі - ім ніхто не заважає. а можуть і не знайти. можуть і не бажати. що захочуть - то й зможуть." =)

Максе, я свідомо це написав. не буду брехати - не про тебе думав, але таких як ти хоч не багато, але як на мене - достатньо))
Рекомендував цей запис

Ну, і повзаєморекомендую, як же ж без цього. ("ти помніш?" (с))

ну звісно! патамуша ми - банда! ))
Рекомендовал эту запись
красно дякую)
Рекомендовал эту запись
Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil": captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube. Good luck! XRumer201707
Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil": captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another categories of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. See you later! XRumer20170717
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube. Good luck! XRumer20170721
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube. See you later ;) XRumer20170721
Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil": captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another categories of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. Good luck ;) XRumer20170721
Yesterday i got some cool info about Omega 3 foods and now i really wanna get it. But i'm not really sure which benefits will i have. I've got this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and currently i wanna buy it with lowest price. Any idea?
Day ago i read some interesting info about Omega 3 stuff and now i very wanna buy it. But i'm not 100% sure which benefits will i have. I've found this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and currently i want to purchase it with best price. Any idea?
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another size-types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! Good luck! XRumer201708
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another size-types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! Good luck ;) XRumer201708
Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil": captchas recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! Good luck ;) XRumer201708
Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another size-types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms. Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! See you later! XRumer201708
Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captcha regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! Good luck ;) XRumer201708
Yesterday i read some shocking info about Omega 3 stuff and now i very wanna buy it. But i'm not really sure which benefits will i have. I've found this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and currently i wanna get it with good price. Any idea?
Day ago i read some cool info about Omega 3 foods and now i really wanna buy it. But i'm not 100% sure which pluses will i have. I've got this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and currently i wanna get it with good price. Any idea?
Day ago i got some amazing info about Omega 3 stuff and now i really wanna get it. But i'm not 100% sure which pluses will i have. I've found this [url=https://buy-omega-3.com] omega 3 info [/url] , and currently i want to purchase it with good price. Any idea?
[url=http://rrr.regiongsm.ru/33] [img]http://rrr.regiongsm.ru/32 [/img] [/url] Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Апшеронск. Решение любого вопроса по асфальтированию в Краснодарском крае. Оперативно Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ ... 8 (861) 24-123-45 ___________________________ устав казенного предприятия благоустройство ооо благоустройство г. рубцовск телефон благоустройство таганрога благоустройство территории пз социальная программа благоустройство
Some time ago i read some shocking info about Omega 3 stuff and now i very wanna buy it. But i need a best, only premium omega 3 fish oil. I've got this [url=https://www.omega-3.club/premium-fish-oil-carlson.html] premium omega 3 fish oil [/url] link. What do you know about Carlson name?
http://salexrumer.site/ Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another size-types of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? You can find a lot of introducing videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! See you later ;) http://salexrumer.site/ XRumer201708yy
http://xrumersale.site/ Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captcha breaking of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! Good luck! http://salexrumer.site/ XRumer201708yy
http://xrumersale.site/ Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil": captcha solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captchas, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? You can find a lot of impessive videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! Good luck! http://salexrumer.site/ XRumer201708yy
http://xrumersale.site/ Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil 3.0": captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more than 8400 another subtypes of captcha, with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second). You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software. Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube. You read it - then IT WORKS! See you later ;) http://xrumersale.site/ XRumer201708yy
Some time ago i got new interesting knowledge about Omega 3 stuff and now i really want to get it. But i want a quality, some premium omega 3 fish oil. I've seen this [url=https://www.omega-3.club/premium-fish-oil-carlson.html] premium omega 3 fish oil [/url] url. What do you think about this brand?
This message is posted here using XRumer + XEvil 3.0 XEvil 3.0 is a revolutionary application that can bypass almost any anti-botnet protection. Captcha Recognition Google, Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com and over 8.4 million other types! You read this - it means it works! ;) Details on the official website of XEvil.Net, there is a free demo version.
My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and cried about his anxiety. I totally told him to [url=http://www.tobefast.com/ebay/diazepam-cats]click here[/url] and deal with it.

Oh Heavens. I don't know what to do as I have a lot of of work to do next week month. Plus the university exams are approaching, it will be a hell. I am already losing sleep maybe I should [url=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/sniffing-tramadol]link[/url] to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.