Sleepwalker ° 11.02.2011 в 00:26


емоційний ексґібіціонізм.


останнім часом стала проявлятись тенденція до епатажу. от як наприклад минулого тижня танці в супермаркеті. то була самба, чи може боса-нова - не це важливо, а те, що пофіґ на інших. або голосне "а де тут у них надвеликі презервативи?" (С) і знову ж таки головне не те були вони у них чи ні, а те, що обидва випадки тебе аж ніяк не збентежили, а радше потішили.

от і сьогодні ця тенденція про себе нагадала. стоячи в черзі у Макдоналдсі, почув (а потім і побачив) за сусідньою невільною касою пацанчіка непевної орієнтації і мимоволі, абсолютно незамислюючись зімітував його вимову і інтонацію, замовляючи своє. правда, на цей раз на мене подивились як на ідіота. і касирка і пацанчік. напевно не так вже й гарно зіграв. а може просто не було поруч тебе і не було кому підіграти))) головне, що як і минулого тижня на їх реакцію було пофіґ.

стримувати емоції це таке піжонство. не кажучи про те, що це ще й шкідливо.Рекомендовать запись
Оцените пост:

Откуда приходят на эту запись за последний месяц   1 день 10 дней 30 дней

Нет данных

Показать смайлы
 

Комментариев: 37
Рекомендовал эту запись

давай завтро так проженем в фуршеті на касі?)))иииииии

а казали інтіма ні прідлагать))
одне одному нє прєдлагать...))))
і Новусі прикольніше) в Фуршеті мене майже всі знають - не поведуться на прикол)
всьо! рішино!!! пакаряєм нові вєршини!!)))
Рекомендував цей запис

а якби була поруч - обов"язково підіграла б)))) тому що ненавиджу, коли один починає втихомирювати іншого, мовляв "що люди скажуть". До дупи людей) Ми щасливі, а інші хай заздрять)))

о! в цьому я не сумніваюсь))) правда не певен, що вчинив би саме так, як сталось, бо з тобою свою орієнтацію хочу лише підкреслювати))))

не вчинив би так, вчинив би по іншому)))) бо совмєсноє занятіє ідіотізмом....t1866.gif

ми раз завалились в обнімку в аптеку пізно ввечері і казали -Дайте нам ці- ну як їх ? - презервативи?- нєєєєє, аскорбінки!))
по Фройду...
ага, епатажні ви наші))) вчора в метро завалило 3 тіла і почали танцювати якісь дивні ритуальні танці з примовкою "у мєня єсть тьотя Мотя..(щось ще не менш розумне))..а тоді - лєвая нога(виставляючи), правая нога..і закінчилось ця веселуха вже по якомусь колу "правая нага, лєвая нага, лєвая рука, правая рука, га ла ва и...за д ні ца)) короче посміялось піввагону)) хоча спершу з якимось подивом і роздратуванням сприймалось) хоча потім прозвучало ще - дєнєг дайтє карочє. а це я до того, що той весь ексгі..гмгм ексбіціонізм о, іноді по-різному сприймається. іноді дратує, а іноді тішить.
зауваж, що моє тіло, на відміну від тих з твоєї історії, було тверезе))) от у чому відмінність))
найцікавіше, що і вони здається тверезими були)) а в твоєму випадку, юначе, почуття - теж часом на допінг записати можна))
для хорошего стеба нужен хороший напарник...
несомненно, коллега
я?! я нЭ такая!
а мені здається, що якщо люди чинять якось як ти, але потім кажуть, що їм пофігу, то це, впринципі, теж та сама стурбованість реакцією людей. просто реакція інша. В першому випадку - сором за якісь незвичні дії, а в іншому - бажання викликати цю реакцію. мейбі підсвідомо.
можливо ти і права) але оцінка ситуації виникла вже після, а не під час. )))
ну все одно ж ти отримав задоволення від цього, а не просто навіть не помітив, були там люди чи ні:)
От завжди так казала-щоб не робити дурниць в чомусь важливому, треба робити дурниці просто так і без причин!
а що...маєш рацію)
ми ж ніяк не засядемо, щоб прикинути якийсь список шалених справ. хоча вони краще виходять спонтанно)
мило)
стараємся...
A nice canada goose jacket means a wonderful winter. If you can afford the Canada goose clothing, please don't hesitate to buy Canada goose for yourself. If you make up your mind to buy Canada goose, the first thing is to understand Canada goose clothes well. For example, the styles, sizes, colors, designs, prices and other features are such the important factors that you should take into account. Here is no detailed information. If you want to learn about more, please don't forget to log on to our Canada goose websites in order to seek for help.(yang)